Районна избирателна комисия Шумен
РЕШЕНИЕ
№ 24
Шумен, 01.03.2021
ОТНОСНО: Назначаване на СИК за Община Смядово, при произвеждане на изборите за народни представители насрочени на 04.04.2021г.
С вх. №0046/26.02.2021г. в РИК е постъпило предложение от кмета на община Смядово за състави на СИК с изх. № 37-00-10/26.02.2021г., ведно със списък на резервните членове и пълната документация по провеждане на консултациите съгласно чл. 91 ал.8 и ал.9 от ИК.
РИК Шумен констатира, че са изпълнени изискванията на чл.91 ал.1-6 от ИК.
Предвид изложеното и на основание чл.72 ал.1 т.4 , във връзка с чл.91 ал.11 и чл.89 ал.1 от ИК и Решение № 2062-НС / 16.02.2021г. на ЦИК ,
РИК Шумен
Р Е Ш И:
№ |
Длъжност в СИК |
Име, презиме, Фамилия |
|
Предложен от |
|
|
|
Секция №302500001 -ДГ "Маргаритка" - Смядово |
|
|
|
1 |
Председател |
Георги Янков Генчев |
|
БСП |
|
2 |
Зам. председател |
Маринка Радева Атанасова |
|
ГЕРБ |
|
3 |
Секретар |
Радка Радкова Славова |
|
ОП |
|
4 |
Член |
Мая Иванова Желева |
|
Воля |
|
5 |
Член |
Зиоря Мехмед Мюмюн |
|
ДПС |
|
6 |
Член |
Милка Георгиева Дякова |
|
БСП |
|
7 |
Член |
Снежа Вескова Георгиева |
|
ГЕРБ |
|
8 |
Член |
Боян Василев Севев |
|
ГЕРБ |
|
9 |
Член |
Магдалена Янкова Павлова |
|
ГЕРБ |
|
|
|
Секция №302500002 -СУ "Св.Св. Кирил и Методий" - Смядово |
|
|
|
1 |
Председател |
Златка Ангелова Кирякова |
|
ГЕРБ |
|
2 |
Зам. председател |
Гюлфие Салиева Османова |
|
ДПС |
|
3 |
Секретар |
Станка Иванова Илиева |
|
БСП |
|
4 |
Член |
Пенка Василева Митева |
|
Воля |
|
5 |
Член |
Тодорка Недева Коева |
|
ОП |
|
6 |
Член |
Дарина Андонова Хасан |
|
БСП |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Член |
Янка Кънева Георгиева |
|
БСП |
|
8 |
Член |
Ивета Маринова Тодорова |
|
ГЕРБ |
|
9 |
Член |
Маргарита Стойчева Иванова |
|
ГЕРБ |
|
|
|
Секция №302500003 - Ритуална зала - Смядово |
|
|
|
1 |
Председател |
Снежана Росенова Тодорова |
|
ГЕРБ |
|
2 |
Зам. председател |
Атанаска Стоянова Пенева |
|
БСП |
|
3 |
Секретар |
Асен Христов Христов |
|
ОП |
|
4 |
Член |
Десислав Десиславов Митев |
|
ДПС |
|
5 |
Член |
Милена Станчева Иванова |
|
Воля |
|
6 |
Член |
Еленка Драганова Желязкова |
|
БСП |
|
7 |
Член |
Георги Кънев Георгиев |
|
БСП |
|
8 |
Член |
Найден Бориславов Борисов |
|
ГЕРБ |
|
9 |
Член |
Владимир Мирославов Иванов |
|
ГЕРБ |
|
|
|
Секция №302500004 - НЧ "Братство - 1860"- Смядово |
|
|
|
1 |
Председател |
Янка Стоянова Златева |
|
ГЕРБ |
|
2 |
Зам. председател |
Стефанка Илиева Димитрова |
|
ОП |
|
3 |
Секретар |
Калинка Жечева Иванова |
|
БСП |
|
4 |
Член |
Анна Мирославова Иванова |
|
Воля |
|
5 |
Член |
Фатме Мехмед Ереджеб |
|
ДПС |
|
6 |
Член |
Николинка Райкова Чернокожева |
|
БСП |
|
7 |
Член |
Иванка Маринова Стоянова |
|
ГЕРБ |
|
8 |
Член |
Розалина Янкова Карова |
|
ГЕРБ |
|
9 |
Член |
Дияна Стоянова Пенева |
|
ГЕРБ |
|
|
|
Секция №302500005 - Александрово |
|
|
|
1 |
Председател |
Габриела Янкова Павлова |
|
ГЕРБ |
|
2 |
Зам. председател |
Асия Мехмедова Хасанова |
|
ОП |
|
3 |
Секретар |
Милка Стефанова Иванова |
|
БСП |
|
4 |
Член |
Пепа Иванова Димитрова |
|
Воля |
|
5 |
Член |
Затие Джевджетова Османова |
|
ДПС |
|
6 |
Член |
Кирушка Косева Станева |
|
БСП |
|
7 |
Член |
Стефан Атанасов Стефанов |
|
ГЕРБ |
|
|
|
Секция №302500006 - Бял Бряг |
|
|
|
1 |
Председател |
Йовка Колева Стоянова |
|
ГЕРБ |
|
2 |
Зам. председател |
Айхан Илмиев Мехмедов |
|
ДПС |
|
3 |
Секретар |
Полина Руменова Иванова |
|
БСП |
|
4 |
Член |
Иванка Миланова Миленкова |
|
ОП |
|
5 |
Член |
Димитър Георгиев Димитров |
|
Воля |
|
6 |
Член |
Валентина Йорданова Божанова |
|
БСП |
|
7 |
Член |
Шюкрю Юсеинов Тефиков |
|
ГЕРБ |
|
|
|
Секция №302500007 - Веселиново |
|
|
|
1 |
Председател |
Виолета Маринова Андреева |
|
ОП |
|
2 |
Зам. председател |
Иванка Стоянова Христова |
|
ГЕРБ |
|
3 |
Секретар |
Христинка Симеонова Димитрова |
|
БСП |
|
4 |
Член |
Маруся Вескова Стоянова |
|
Воля |
|
5 |
Член |
Рейхан Ишлек |
|
ДПС |
|
6 |
Член |
Радка Тодорова Русева |
|
БСП |
|
7 |
Член |
Ради Стоянов Радев |
|
ГЕРБ |
|
8 |
Член |
Тодор Стоянов Тодоров |
|
ГЕРБ |
|
9 |
Член |
Ангелина Иванова Генчева |
|
ГЕРБ |
|
|
|
Секция №302500008 - Желъд |
|
|
|
1 |
Председател |
Росица Илиева Георгиева |
|
БСП |
|
2 |
Зам. председател |
Ахмед Халимов Ахмедов |
|
ДПС |
|
3 |
Секретар |
Диляна Маринова Владева |
|
ГЕРБ |
|
4 |
Член |
Тоня Иванова Тодорова |
|
ОП |
|
5 |
Член |
Дечка Димитрова Димова |
|
Воля |
|
6 |
Член |
Ангел Аврамов Ангелов |
|
БСП |
|
7 |
Член |
Боян Станчев Бижев |
|
ДБ |
|
|
|
Секция №302500009 - Кълново |
|
|
|
1 |
Председател |
Галина Савова Радославова |
|
БСП |
|
2 |
Зам. председател |
Виолета Атанасова Стойкова |
|
Воля |
|
3 |
Секретар |
Стоянка Атанасова Пинтева |
|
ГЕРБ |
|
4 |
Член |
Стоян Маринов Стоянов |
|
ОП |
|
5 |
Член |
Хатче Адем Хасанова |
|
ДПС |
|
6 |
Член |
Петранка Йорданова Йорданова |
|
БСП |
|
7 |
Член |
Стефка Ганева Русева |
|
ГЕРБ |
|
|
|
Секция №302500010 - Ново Янково |
|
|
|
1 |
Председател |
Иванка Иванова Стоянова |
|
БСП |
|
2 |
Зам. председател |
Иван Иванов Христов |
|
Воля |
|
3 |
Секретар |
Димитринка Жечкова Йорданова |
|
ГЕРБ |
|
4 |
Член |
Светла Иванова Иванова |
|
ОП |
|
5 |
Член |
Фиген Орханова Мехмедова |
|
ДПС |
|
6 |
Член |
Живка Колева Жекова |
|
БСП |
|
7 |
Член |
Данаил Милев Калев |
|
ГЕРБ |
|
|
|
Секция №302500011 - Риш |
|
|
|
1 |
Председател |
Милена Милева Иванова |
|
БСП |
|
2 |
Зам. председател |
Елица Алекова Перушинска |
|
ДПС |
|
3 |
Секретар |
Гюлюзар Фейзулова Иса |
|
ГЕРБ |
|
4 |
Член |
Стоян Маринов Стоянов |
|
ОП |
|
5 |
Член |
Ангелина Станчева Василева |
|
Воля |
|
6 |
Член |
Донка Иванова Данева |
|
БСП |
|
7 |
Член |
Айше Халилова Халилова |
|
ГЕРБ |
|
8 |
Член |
Катерина Иринчева Турлакова |
|
ГЕРБ |
|
9 |
Член |
Надежда Хубанова Маринова |
|
ГЕРБ |
|
|
|
Секция №302500012 - Черни връх |
|
|
|
1 |
Председател |
Виктория Маринова Иванова |
|
Воля |
|
2 |
Зам. председател |
Калинка Божанова Жечева |
|
ГЕРБ |
|
3 |
Секретар |
Станислав Димитров Илиев |
|
БСП |
|
4 |
Член |
Евлоги Асенов Христов |
|
ОП |
|
5 |
Член |
Мехмед Садулов Ереджебов |
|
ДПС |
|
6 |
Член |
Светлин Радославов Митев |
|
ДБ |
|
7 |
Член |
Александър Бориславов Борисов |
|
ГЕРБ |
|
|
|
Секция №302500013 - Янково |
|
|
|
1 |
Председател |
Цветанка Димитрова Станева |
|
ГЕРБ |
|
2 |
Зам. председател |
Шефкъ Хюсеин Софу |
|
ДПС |
|
3 |
Секретар |
Велизар Иванов Кремов |
|
БСП |
|
4 |
Член |
Цветелина Иванова Цанкова |
|
ОП |
|
5 |
Член |
Вяра Тодорова Тодорова |
|
Воля |
|
6 |
Член |
Румяна Петрова Чепишева |
|
БСП |
|
7 |
Член |
Ширин Ферад Ахмед |
|
ГЕРБ |
|
8 |
Член |
Фатме Мерджиханова Нуриева |
|
ГЕРБ |
|
9 |
Член |
Светослав Василев Севев |
|
ГЕРБ |
Решението подлежи на обжалване пред Централната избирателна комисия в 3-дневен срок от обявяването му
Председател: Василина Иванова Кънчева
Секретар: Ахмед Метинов Джамбазов
* Публикувано на 01.03.2021 в 18:26 часа
относно: жалба с вх. № 0450/04.04.2021г. от Наталия Стефанова – кандидат за народен представител от КП Воля и НФСБ
относно: жалба с вх. № 0446/04.04.2021г. от Коалиция „Демократична България - Обединение“, подадена чрез пълномощника си адв. Силвия Запрянова Минчева
относно: Промяна на адреса и начина на обявяване на решенията на РИК в изборите за народни представители на 04.04.2021г.